O firmě 2017-08-17T08:14:14+00:00

MAKULA CZ s.r.o.

Společnost vznikla v roce 2015 za účelem provádění kompletních stavebních prací a navazuje na historii stavebních zakázek realizovaných pod sdružením fyzických osob Lukáše a Miroslava Makuly. Působnost společnosti je především v Pardubickém kraji a to v oblasti výstavby, rekonstrukcí domů, bytů a jiných objektů. Našim klientům garantujeme kvalitu provedeného díla, za kterou ručíme.

Miroslav Makula

Firma byla založena v roce 1989 za účelem provádění malířských a natěračských prací. V roce 2001 firma rozšířila svou působnost o stavební a obchodní činnost a zároveň došlo k otevření stavebnin v Chrasti. Pobočka v Hrochově Týnci byla otevřena v roce 2007. Ve stavebninách nabízíme kvalitní stavební materiál pro Vaší stavbu a svou činností jsme si již získali řadu stálých zákazníků z řad kutilů až po velké firmy.

Naši obchodní partneři

Diton – betonové výrobky, Best – betonové výrobky, Raab karcher – stavební materál, Dek trade – stavební materiál, Weber – fasády, zateplovací systémy, stavební chemie, Den braven – zateplovací systémy, bazénová chemie, stavební chemie, sádrokartón, Jub – malby a nátěry, Color expert – malířské potřeby,  Soudal – stavební chemie, Maro – voda, topení, plyn, vybavení koupelen (Jika, Ravak, Roltechnik…), Richter + frenzel – voda, topení, plyn, vybavení koupelen

Reference staveb

Více referencí

Hlavní partneři

Zeptejte se nás